Menu Home

Czołgi zdalnie sterowane – zabawa dla każdego czy modelarstwo dla pasjonatów?

Czołgi RC to w rzeczywistości posiadające napęd pomniejszone odpowiedniki historycznych maszyn. Wiele z nich zbudowanych jest bardzo realistycznie a ich dodatkowe możliwości dopełniają realizmu.

Czołgi zdalnie sterowane wkroczyły do Polski stosunkowo niedawno, ale już zdążyły wzbudzić zainteresowanie modelarzy RC i przyciągnąć pasjonatów historii, militariów oraz pojazdów pancernych. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo modeli czołgów, począwszy od zabawek sterowanych zdalnie po zaawansowane modele metalowe przeznaczone dla modelarzy.

czolg do zabawy

Dla modelarzy – konstruktorów, duże znaczenie ma nie tylko sama budowa czołgu, ale również realne ich odwzorowanie wizualne. Także dopieszczając swoje modele, dużo czasu poświęcają na malowanie i dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów, takich jak dziury po kulach, zadrapania, specjalne przybrudzenie. Tak wykonane modele z pewnością nie są już zabawkami, lecz pomniejszonymi wersjami legendarnych maszyn bojowych.

model czołgu RC

Modele czołgów są zatem przeznaczone zarówno dla miłośników militariów, którzy świetnie bawią się prowadząc bitwy w zaciszu domowym, jak i dla zaawansowanych modelarzy, dla których stworzenie tych niesamowitych maszyn stanowi nie lada wyzwanie.

Categories: Czołg zabawka Czołgi RC

Tagged as:

Sebastian