Menu Home

Wybór czołgu RC

Pomimo, że rynek czołgów zdalnie sterowanych rozwija się sukcesywnie, to wciąż nie znajdziemy dużo firm produkujących te maszyny. Na rynku możemy dostać modele od kilku producentów. Wybór czołgu będzie w dużej mierze podyktowany poziomem naszego zaawansowania. Jeśli jesteśmy miłośnikami militariów i mamy upatrzony konkretny model czołgu, powinniśmy zrobić rozeznanie, która firma zawiera go w swojej ofercie.

Bardzo dużo czołgów odnajdziemy w ofercie firmy Heng Long. To chyba najbardziej popularne modele w dziedzinie czołgów. Miłośnicy militariów i historii odnajdą odpowiedniki RC potężnych maszyn wojennych.

czołgi RC firmy Heng Long

Ciekawą ofertę proponuje firma zabawkarska Cobi. Do wyboru mamy kilka modeli czołgów zdalnie sterowanych, które budujemy z klocków oraz innych elementów załączonych w zestawie. Z uwagi na zabawkowy charakter czołgu, sterowanie nim przyniesie frajdę zarówno dzieciom jak i dorosłym.

czołg RC firmy Cobi

Dla miłośników modelarstwa dedykowane są czołgi marki Tamiya. Modele firmy nie należą do najtańszych, ale definicja modelu zobowiązuje. I jak na model przystało, czołg musimy samodzielnie złożyć i pomalować. Po naszej stronie leży też zakup aparatury sterującej. Korzyścią będzie z pewnością unikatowy model i satysfakcja płynąca z samodzielnej budowy.

czołgi firmy Tamiya

Z powodu rosnącego zainteresowania tą dziedziną RC, coraz więcej czołgów zdalnie sterowanych możemy znaleźć na aukcjach w sieci. Są to przeważnie modele nieznanych producentów, warto więc porządnie przemyśleć ich zakup. Możemy zdecydować się na taki model, jeśli możemy liczyć na serwis ze strony sprzedawcy oraz dostępność części zamiennych.

Decydując się na zakup modelu konkretnej firmy, zwracajmy więc uwagę na to czy firma jest znana i czy będą dostępne części zamienne. Wiadomo przecież, że uszkodzenia się zdarzają szczególnie jeśli odtwarzamy front wojenny.

Categories: Czołg zabawka Czołgi RC Zabawki RC

Tagged as:

Sebastian